PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

SZCZECINECKIE FORUM POMOCY

 

Forum Fundacji "Miłosierdzie i Wiedza"
i Dobrodziejów ze Szczecinka.
Anonse o różnych formach pomocy.
Marzenia.Praca.Hobby!

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj
POWSTRZYMAJ PIJAKA ZA KIEROWNICĄ!
 Ogłoszenie 

Gościcie na stronach naszej FUNDACJI "MIŁOSIERDZIE I WIEDZA".

Te właśnie atrybuty Człowieczeństwa uznaliśmy za najważniejsze: Miłosierdzie /SERCE/ i Wiedzę /UMYSŁ/.

Niosąc pomoc ludziom w potrzebie ze Szczecinka /i nie tylko!/ wdrażamy w życie poniższe projekty pomocowe:

*. "KLUB WSPARCIA" - w naszej siedzibie prowadzimy od 2007 roku "Klub Wsparcia Koleżeńskiego"- finansowany przez pierwsze dwa lata ze środków unijnych, w ramach większego projektu, realizowanego na obszarze 4 powiatów województwa zachodniopomorskiego, pn. "Praca w posagu" - miejsce spotkań społeczników z osobami ubogimi, bezrobotnymi lub zagrożonymi wykluczeniem społecznym - poszukującymi porady jaką i gdzie można by znaleźć pomoc w rozwiązaniu ich rozlicznych problemów. W kolejnych latach realizujemy powyższe dzieło już własnym sumptem, dzięki m.in. dotacjom z Urzędu Miasta Szczecinka.
Naszym zadaniem jest prowadzenie działań na rzecz osób oraz rodzin wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym osób bezrobotnych lub poszukujących pracy poprzez zorganizowanie i prowadzenie profesjonalnej pomocy informacyjnej i edukacyjnej oraz kontynuację prowadzenia grupy środowiskowego wsparcia, czyli KW - w którym to miejscu nieodpłatnie świadczymy pomoc osobom potrzebującym poprzez umożliwienie im kontaktu z fachowcami służącymi pomocą przy pisaniu podać, CV, listów motywacyjnych, czy pomagającymi poczynić pierwsze kroki w obsłudze komputera lub - surfować w Internecie.
Polega to na udostępnianiu przez 6 godzin dziennie - od 12.00 do 18.00 - 4 razy w tygodniu (od wtorku do piątku) naszej sali na potrzeby spotkać osób poszukujących pomocy z ludźmi o w/w umiejętnościach.
Obok tego pomagamy naszym petentom w pozyskaniu potrzebnej im wiedzy poprzez umożliwienie im kontaktu z fachowcami z terenu całej Polski - za pośrednictwem Internetu.
* Poddziałania w ramach "KW":
- "SZCZECINECKI TELEFON MIŁOSIERDZIA": 697-755-214 - swoisty telefoniczno - internetowy bank informacji o szczodrości dobrodziejów - ofiarujących pomoc rzeczową lub w formie bezpłatnych usług osobom w potrzebie.
Pod tym numerem można dowiadywać się o używany sprzęt AGD,RTV, rehabilitacyjny lub meble do oddania za darmo, jak również zgłaszać swoje prośby i zapotrzebowania. (czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach : 10.00 -18.00)

- "SZCZECINECKIE FORUM POMOCY": www.dobrodzieje.org - na którym to forum osoby chcące pomóc drugiemu człowiekowi, jak i poszukujące pomocy mogą zamieszczać swoje ogłoszenia i informacje.
Można tutaj znaleźć wiadomości o różnych formach pomocy, ofertach pracy zamieszczanych w Internecie oraz samym zamieszczać informacje o swoich marzeniach i bolączkach, obok tego - anonse o kwalifikacjach i poszukiwaniu pracy, a wreszcie opisywać swoje pasje i zainteresowania.

2. PUNKT INFORMACYJNY RADY PROGRAMOWEJ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH SZCZECINKA
której jesteśmy współtwórcami i członkami Prezydium - miejsce wymiany informacji i doświadczeń oraz poszukiwania obszarów wspólnych działań przez ngos z naszego miasta i powiatu szczecineckiego - mieści się w Centrum Organizacji Pozarządowych w Szczecinku, ul. W.Bartoszewskiego (dawna: 9 Maja) 12/12 - w siedzibie Fundacji / w godzinach: 12.00-18.00, od wtorku do piątku / oraz pod adresem naszego portalu:
www.organizacjeszczecinek.pl
Udzielamy tutaj przedstawicielom lokalnych NGOs oraz osobom zainteresowanym utworzeniem organizacji pozarządowej, czy podmiotu ES, informacji o aktualnych szkoleniach, konkursach, inicjatywach, czy ważnych sprawach dotyczących NGOs - z jednej strony, a z drugiej - informujemy lokalne środowisko o działaniach NGOs powiatu szczecineckiego.
Współuczestniczymy również w organizowaniu szkoleń i kursów, czy spotkań informacyjno - integracyjnych dla przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych.

OSOBY POTRZEBUJĄCE POMOCY, JAK I OSOBY - PRAWNE CZY PRYWATNE - CHCĄCE WESPRZEĆ MERYTORYCZNIE, SPRZĘTOWO, ITP DZIAŁALNOŚĆ NASZEJ FUNDACJI ZAPRASZAMY DO NASZEJ SIEDZIBY W SZCZECINKU, PRZY ULICY W. BARTOSZEWSKIEGO (DAWNA: 9-GO MAJA) 12 (DRUGIE PIĘTRO, POKóJ 12) OD WTORKU DO PIĄTKU W GODZINACH 12.00-18.00

TYM, KTóRZY ZECHCIELIBY WESPRZEĆ NAS FINANSOWO - POPRZEZ WPŁATY NA KONTO BANKOWE - PODAJEMY NASZE DANE ADRESOWE, NR KRS, REGON ORAZ NAZWĘ BANKU, W KTóRYM POSIADAMY KONTO ORAZ JEGO NUMER:
FUNDACJA "MIŁOSIERDZIE I WIEDZA",
UL.W. BARTOSZEWSKIEGO (DAWNA: 9-GO MAJA) 12/12,
78-401 SZCZECINEK 3
KRS:0000238111,
NIP: 6731787762,
REGON: 320077302

Nasz Bank: BAŁTYCKI BANK SPÓŁDZIELCZY,
PLAC SOWIŃSKIEGO 2, 78-400 SZCZECINEK
KONTO NR: 36 8566 1042 0500 6557 5004 0001
Z DOPISKIEM " NA DZIAŁALNOŚĆ STATUTOWĄ I KOSZTY Z TYM ZWIĄZANE"

ADRES NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ:
dobrodzieje.org
KONTAKT Z NAMI:
TEL.:697 755 214
E-MAIL: fundacja_miw@o2.pl


Poprzedni temat :: Następny temat
Działalność Rady Org. Pozarządowych w Szczecinku
Autor Wiadomość

andrzej.steffen


Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 263

Wysłany: 2017-11-08, 15:36   Kwesta na rzecz Hospicjum [Cytuj]

[ Ponad 59 tysięcy złotych udało się zebrać kwestującym na nekropoliach powiatu szczecineckiego podczas Dnia Wszystkich Świętych. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na wyposażenie hospicjum.

To była wyjątkowa, kwesta, nie tylko pod względem rekordowej sumy, którą udało się uzbierać, ale również dlatego, że środki nie zostaną przeznaczone na budowę hospicjum, a na jego wyposażenie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy złożyli ofiarę i tym którzy zaangażowali się w zbiórkę – powiedział podczas oficjalnego briefingu ks. Marek Kowalewski, proboszcz parafii św. Franciszka z Asyżu i prezes stowarzyszenia organizującego zbiórkę.

Szczegółowe dane dotyczące zbiórki w poszczególnych gminach przedstawiła skarbnik stowarzyszenia Dorota Szpernalowska:

Biały Bór – 3373,30 PLN

Barwice – 4740,61 PLN

Grzmiąca – 3095,67 PLN

Gm. Szczecinek – 5092,94 PLN

Szczecinek – 42 769,73 PLNBudynek hospicjum został już oddany do użytku. Bardzo możliwe, że pierwsi pacjenci pojawią się jeszcze w tym roku.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 

andrzej.steffen


Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 263

Wysłany: 2017-12-12, 15:29   Wolontariusz Roku [Cytuj]

W miniony czwartek burmistrz Jerzy Hardie-Douglas podczas uroczystej gali uhonorował najbardziej zasłużonych wolontariuszy ze Szczecinka.

- Co roku bardzo cieszę się na spotkanie z naszymi wolontariuszami. Kiedy objąłem funkcję burmistrza, to ten ruch dopiero raczkował. Dziś działa już naprawdę prężnie, a za swój obowiązek uważam tworzenie mu jak najlepszych warunków – mówił Jerzy Hardie-Douglas. I dodał: - Mieszkańców naszego miasta cechuje wyjątkowa empatia. Państwu, działającym w wolontariacie szczególnie mocno dziękuję za wasze zrozumienie potrzeb innych osób.

Tym razem kapituła konkursu obradowała w składzie: wiceprzewodnicząca Rady Miasta Małgorzata Bała, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Dorota Patkowska, proboszcz parafii p.w. św Rozalii ks. Marek Mackiw, komendant Kręgu Instruktorskiego i zarazem instruktor Głównej Kwatery ZHP Maciej Grunt oraz dziennikarz Ryszard Bańka.

A kto otrzymał nagrody?

Kapituła postanowiła wyróżnić 3 organizatorów wolontariatu:
- Szkołę Podstawową nr 6 im. Zdobywców Wału Pomorskiego – za skuteczne promowanie wolontariatu dzieci i młodzieży, autorskie projekty społeczne, oraz szeroką współpracę z innymi organizacjami na rzecz społeczności lokalnej.
- Inicjatywę Foodsharing Polska – Jadłodzielnia Szczecinek – za innowacyjne, oparte na wolontariacie i zbliżające różne grupy mieszkańców, oddolne działanie budujące w pełni społeczny ruch wsparcia dla osób w potrzebie.
- Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Zarząd Oddziału Rejonowego w Szczecinku – za 60 letnią pracę społeczną i zaangażowanie w zakresie integracji, poradnictwa i rozwiązywania indywidualnych problemów dnia codziennego znaczącej i wciąż rosnącej grupy naszej społeczności
Kryteria wyboru wyróżnionych organizacji to: skuteczność, zaangażowanie oraz innowacyjność podejmowanych działań.

Natomiast za działania wolontarystyczne wyróżnienia otrzymali:
- Natalia Warzyńska z Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej,
- Zofia Marek nominowana przez Miejski Ośródek Pomocy Społecznej w Szczecinku,
- Łukasza Spryszyńskiego nominowany przez Szczecinecką Grupę Motocyklową
- Jędrzeja Gliszczyński ze Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół im Jana III Sobieskiego w Szczecinku

Z kolei tytuł „Wolontariusza Roku 2017” kapituła przyznała Czesławie Grzesińskiej nominowanej przez Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet i Weronice Kniaź nominowanej przez Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej. Gratuluje
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 

andrzej.steffen


Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 263

Wysłany: 2017-12-12, 16:41   Świąteczne Spotkanie w DPS w Bornem Sulinowie [Cytuj]

Starsi podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie otrzymali niezapomniany, świąteczny prezent. Wspólne tworzenie stroików świątecznych, ubieranie choinki, kolędowanie, jak również możliwość spotkania się z innymi życzliwymi osobami i podzielenia się opowieściami o przeżytych wcześniej świętach – to Dar Serca od pracowników Zakładu Karnego w Czarnem oraz leśników z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku. Wyjątkowe przedświąteczne spotkanie miało miejsce w minioną sobotę, 9.12 w borneńskim DPS-ie. Seniorzy przyjęli gości z wyjątkowym wzruszeniem.Jak się dowiedzieliśmy pomysł, by taki „niematerialny” prezent podarować seniorom, pojawił się podczas podróży powrotnej z Warszawy, gdzie specjalne podziękowania ze Szczecinka zawieziono do tamtejszego Centrum Zdrowia Dziecka. Pisaliśmy na ten temat w artykule: „Uratowali życie Antosiowi. W zamian otrzymali wyjątkowe podziękowania” https://szczecinek.com/artykul/uratowali-zycie-antosiowi/309009 . Przedsięwzięcie polegające na spędzeniu czasu z seniorami w magicznej atmosferze świąt zaproponował mł. chor. Cezary Sierzputowski z Zakładu Karnego w Czarnem, inicjator wielu charytatywnych akcji. Do takiej formy pomocy innym od razu przyłączyli się szczecineccy leśnicy. Akcję wsparła również Monika Kolosz-Perz, szczecinecka artystka, na co dzień arteterapię w SM w Bornem Sulinowie.

- Do Warszawy wieźliśmy dary materialne, a tutaj nasz Dar Serca polegał na podarowaniu innym świątecznej atmosfery – zaznaczył Marek Stasiuk, rzecznik prasowy RDLP w Szczecinku. – Jesień to nie tylko plucha i słota, może być też słoneczna, wielobarwna. Podobnie jest z jesienią życia, którą można przeżyć pogodnie, jeśli tylko stworzy się dobre dla niej warunki. My chcemy trochę pomóc w stworzeniu takiej atmosfery.

Podczas świątecznego spotkania z gośćmi seniorzy mieszkający w DPS w Bornem Sulinowie nie kryli swojego wzruszenia. Tym bardziej, że większość z nich to osoby, które mają ograniczone kontakty z rodziną lub ze swoimi bliskimi nie spotykają się wcale. – Nie jest łatwo być dzisiaj dobrym człowiekiem – podsumował akcję jej współorganizator, Maciej Wiórek ze szczecineckiej RDLP. – Swoją działalnością chcemy chociaż odrobinę tego dobra rozsiewać wokół siebie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 

MariuszDołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1126
Skąd: Szczecinek

  Wysłany: 2018-01-19, 15:59   15.01.18r: Świąteczne Spotkanie NGOs i JST [Cytuj]

Zgodnie z planami 15 stycznia 2018 roku odbyło się doroczne Świąteczne Spotkanie przedstawicieli Organizacji Pozarządowych i Instytucji Samorządowych powiatu szczecineckiego - jak co roku w sali konferencyjnej budynku Centrum Organizacji Pozarządowych w Szczecinku.

Zgodnie ze zwyczajem odbyła się część odświętna, podczas której członkowie Prezydium Rady przywitali przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz przedstawicieli lokalnych instytucji samorządowych z Wicestarostą Markiem Kotschy, Wicedyrektorem PUP w Szczecinku Maciejem Baturą oraz pracownicą Starostwa Kingą Bronakowską i pracownicą szczecineckiego MOPS - Agnieszką Piskozub-Rynkiewicz na czele, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Całemu Spotkaniu towarzyszył zespół "Bell Canto" powstały przy Fundacji "Miłosierdzie i Wiedza", który swoim kolędowo - poetyckim występem wprawił wszystkich w świąteczny nastrój.
W serdecznej i przyjaznej atmosferze składaliśmy sobie życzenia i dzieliliśmy opłatkiem, śpiewaliśmy z zespołem "Bell Canto" kolędy,

a następnie raczyliśmy słodkimi wiktuałami, jakimi przygotowujący Spotkanie suto zastawili pięknie przystrojony świąteczny stół.

Spotkanie prowadzili członkowie Prezydium Rady pokrótce podsumowując naszą działalność - poczynając od zorganizowania poprzedniego styczniowego Świątecznego Spotkania, czy wiosennej konferencji w szczecineckim CK Zamek, czerwcowego Dnia Pozarządowca, poprzez organizowanie spotkań roboczych ws. m.in. projektów programów współpracy UM Szczecinek i Starostwa Powiatowego w Szczecinku czy dot. kwestii przeprowadzki Centrum Org. Pozarządowych do nowego budynku - zdecydowanie optujemy za budynkiem przy A. Krajowej (chociaż wolelibyśmy zająć cały kompleks budynków po byłych szkołach), jeśli niemożliwe będzie pozostanie w dotychczasowym budynku przy W. Bartoszewskiego 12, po całoroczną działalność informacyjną: newsletter Punktu Informacyjnego Rady OP w Szczecinku oraz portal informacyjny organizacjeszczecinek.pl

Rozmawialiśmy również z naszymi goścmi na temat możliwości zatrudniania bezrobotnych i niepełnosprawnych w NGO i zgodziliśmy się, ze organizacje pozarządowe mogą być pracodawcami, gdzie pracę mogą znaleźć osoby o różnych kwalifikacjach - choćby w formie odbywania stażu lub poprzez zatrudnianie bezrobotnych w ramach robót publicznych czy ze środków z PFRON. Tylko, że o te dotacje coraz trudniej - niestety!Prezydium Rady przy organizacji całego spotkania pomagali przedstawiciele poniższych organizacji, za co serdecznie dziękujemy:

Fundacja „Miłosierdzie i Wiedza”,

Fundacja MRS,

Klaster NGO Powiatu Szczecineckiego,

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów,

Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet,

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych i Po Wypadkach Drogowych Koło Terenowe,
Fundacja "Przyjaciele Języka Migowego",

Stowarzyszenie ATUT,

Stowarzyszenie "Civitas Christiana" O/Szczecinek,

Stowarzyszenie Fundusz "Tratwa" Szczecinek,
Stowarzyszenie Klub Abstynenta „Bratek”,

Stowarzyszenie Turowianki,

Towarzystwo Przyjaciół Lasu,

...Współgospodarzom Spotkania za owocny wkład w przygotowanie Imprezy oraz naszym Gościom za przybycie

Pięknie Dziękujemy!I do zobaczenia podczas kolejnego świętowania Bożego Narodzenia i zarazem Nowego Roku! :-)Krystyna Bratkowska

Mirosława Jawtoszuk

Irena Lisowska-Renes

Elżbieta Madajczyk

Krystyna Michalska

Mariusz Michalski
Prezydium Rady Organizacji Pozarządowych w Szczecinku


ul. W. Bartoszewskiego 12/12, 78-401 Szczecinek 3, SP 11

Tel. 697 755 214
_________________
Fundacja "Miłosierdzie i Wiedza", ul. W. Bartoszewskiego 12, Sp 11, 78-401 Szczecinek 3 (lokal nr 12, II piętro w Centrum Organizacji Pozarządowych w Szczecinku):
Serdecznie zapraszamy do Punktu Informacyjnego Rady NGO, czynnego od wtorku do piątku, w godz.: 12.00-18.00 (darmowy Internet, przydatne info dla i o ngos, a także pomoc w obsłudze komputera, pisaniu wniosków, podań, CV,... - także dla osób bezrobotnych lub niepełnosprawnych).
Dane KRS: FUNDACJA MIŁOSIERDZIE I WIEDZA

[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 

MariuszDołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1126
Skąd: Szczecinek

  Wysłany: 2018-04-17, 02:18   03.06.2018r, godz. 12.00-16.00: DZIEŃ POZARZĄDOWCA 2O18 [Cytuj]Zapraszamy fundacje i stowarzyszenia powiatu szczecineckiego do współorganizowania naszej corocznej plenerowej imprezy pt. Dzień Pozarządowca, którą przy współpracy ze szczecineckim SAPiK-iem i koszalińsko-wałeckimi instytucjami realizującymi projekt SZOWES planujemy zorganizować dla NGO pow. szczecineckiego w niedzielę 3 czerwca 2018r.

Czekamy więc na zgłoszenia Państwa organizacji maximum do 30.04.2018r, godz. 18.00 - telefonicznie (697 755 214), pod naszym adresem e-mailowym: rada_szczecinek@o2.pl
lub osobiście w naszym Punkcie Informacyjnym: Centrum Organizacji Pozarządowych w Szczecinku, siedziba Fundacji "Miłosierdzie i Wiedza" (II piętro budynku Centrum, ul. W. Bartoszewskiego 12/12 - dawna 9 Maja, deptak), przyjmujemy w godz. 13.00-18.00, od wtorku do piątku.

W zgłoszeniu prosimy o podanie informacji o Waszych potrzebach dot. stanowiska pod namiotem: stolik/ława i krzesło, czy - 2,3 krzesła. A także prosimy przesłać logo Waszej organizacji na nasz adres e-mailowy.

"Dzień Pozarządowca", impreza promocyjno - rekreacyjna, o charakterze rodzinnego pikniku.
Ok. 20 NGO z powiatu szczecineckiego (na dziś zadeklarowało już uczestnictwo w obu imprezach 15 NGO ze Szczecinka i powiatu szczecineckiego) + koszalińsko-wałecki SZOWES, realizujący projekt wsparcia NGO i podmiotów ES na terenie m.in. powiatu szczecineckiego, będzie mogło na stanowiskach pod namiotami prezentować swoją działalność odwiedzającym nasze namioty, a na scenie nasze zespoły uprzyjemniać będą czas nam i gościom.

Nasz Dzień Pozarządowca będzie współorganizowany przez fundacje i stowarzyszenia przy współpracy z SAPiK-iem.

Nie przewidujemy żadnych zbiórek na rzecz jakiejkolwiek organizacji czy szczytnej sprawy - tak wspólnie, czy osobno pod namiotem na własne potrzeby (takie postanowienie Prezydium Rady - po dyskusji podczas ostatniego spotkania roboczego).
Za to mile widziany wkład rzeczowy w pulę nagród dla dzieciaków i młodzieży, jakie będą stanowić wygrane w naszym konkursie wiedzy o organizacjach biorących udział w naszym Dniu Pozarządowca (maskotki, słodycze, różne drobiazgi przydatne młodzieży).

Organizatorami konkursu: Fundacja "Miłosierdzie i Wiedza" i Klaster NGO Powiatu Szczecineckiego.

Dobrze by było żeby każda organizacja miała na swoim stoisku ulotki i banery o swojej działalności.

Czekamy jeszcze na Wasze popozycje uatrakcyjnienia naszej wspólnej Imprezy!
Wasza inicjatywa mile widziana. :))

Informacje te - wraz z logo Waszych Organizacji - pojawią się na plakacie reklamującym Dzień Pozarządowca.

Zapraszamy i serdecznie Pozdrawiamy!

KRYSTYNA BRATKOWSKA - reprezentująca Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów O/Szczecinek
KRYSTYNA MICHALSKA - TPD Koło Terenowe w Szczecinku / Fundacja "Miłosierdzie i Wiedza" w Szczecinku
MARIUSZ MICHALSKI - Fundacja "Miłosierdzie i Wiedza" w Szczecinku
MIROSŁAWA JAWTOSZUK - reprezentująca Klaster NGO Powiatu Szczecineckiego w Szczecinku
IRENA LISOWSKA - RENES - Fundacja MRS w Szczecinku
ELŻBIETA MADAJCZYK - Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Szczecinku
Prezydium Rady Organizacji Pozarządowych w Szczecinku
ul. W. Bartoszewskiego 12/12, 78-401 Szczecinek 3, SP 11
Tel. 697 755 214
Strona www: www.organizacjeszczecinek.pl
E-mail: rada_szczecinek@o2.pl
_________________
Fundacja "Miłosierdzie i Wiedza", ul. W. Bartoszewskiego 12, Sp 11, 78-401 Szczecinek 3 (lokal nr 12, II piętro w Centrum Organizacji Pozarządowych w Szczecinku):
Serdecznie zapraszamy do Punktu Informacyjnego Rady NGO, czynnego od wtorku do piątku, w godz.: 12.00-18.00 (darmowy Internet, przydatne info dla i o ngos, a także pomoc w obsłudze komputera, pisaniu wniosków, podań, CV,... - także dla osób bezrobotnych lub niepełnosprawnych).
Dane KRS: FUNDACJA MIŁOSIERDZIE I WIEDZA

[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 SZCZECINECKIE FORUM POMOCY

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by szpak